Відкритий чемпіонат м. Ірпінь з кікбоксінгу ІСКА - 2022

НОВИНИ   Всеукраїнські

29-30 січня 2022 року на базі Податкового університету відбувся Відкритий чемпіонат м. Ірпінь з кікбоксингу ІСКА. В змаганнях прийняли участь 185 спортсменів з 15-ти команд і 5-ти областей України.                          Усі спортсмени продемонстрували жагу до перемог та яскраві двобої. За результатами змагань третє командне місце посіла команда - Торнадо (м. Вінниця) - 12 золотих медалей; друге місце посіла команда – Реформа (м. Ірпінь) - 17 золотих; перше місце команда - Темп (м. Київ) - 18 золотих медалей.

- Дубенчук Ігор (СК "Обухівські тигри")

В командних змаганнях Семі-контакт 5х5 перемогу отримала команда Темп (м. Київ).

В рамках змагань відбулися два поєдинки ELITE-Amateur в дисципліні семі-контакт зустрілися Шахбазов Тамерлан (СК "Темп" м. Київ) - Мілевський Денис (СК "Обухівські тигри" м. Обухів) в дисципліні лайт-контакт Карабутов Данило (СК "Реформа" м. Ірпінь) - Москаленко Ярослав (м. Чернігів).                                                                                                      В ELITE-amateur поєдинках чемпіонські пояси здобули Мілевський Денис (семі-контакт) та Карабутов Данило (лайт-контакт).

Усі спортсмени були нагородженні памятними кубками, медалями та дипломами. Команди переможці отримали кубки та дипломи.

Дякуємо усім командам за участь, суддям за чудову роботу та Федерації ІСКА за допомогу в проведенні змагань.