«Тренерська діяльність в обраному виді спорту»


НОВИНИ   Всеукраїнські

Кафедра спортивних єдиноборств та силових видів спорту здійснює підготовку фахівців освітнього ступеня бакалавра зі спеціалізації «Тренерська діяльність в обраному виді спорту». Підготовка фахівців зазначеного профілю здійснюється за видами спорту: бодібілдинг, бокс, боротьба, важка атлетика, гирьовий спорт, дзюдо, кікбоксінг, кінний спорт, стрільба, пауерліфтинг, сучасне п’ятиборство, східні єдиноборства, фехтування.

Умови прийому: вступники на денну і заочну форму навчання з видів спорту повинні мати відповідну спортивну підготовку не нижче ІІ спортивного розряду з обраного виду спорту.

Члени національних збірних команд України з олімпійських видів спорту мають можливість навчатися за індивідуальним графіком.

Термін навчання за денною формою - 4 роки, за заочною формою - 5 років, післядипломна перепідготовка (на базі вищої освіти) - 3 роки.

Навчання здійснюється за державним замовленням або за кошти фізичних і юридичних осіб.

Конкурсний відбір здійснюється: за сертифікатом Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2017, 2018 та 2019 роках з української мови і літератури, біології, середнім балом документа про повну загальну середню освіту та конкурсу творчих здібностей з обраного виду спорту.

З нормативними вимогами до вступних випробувань з фізичної підготовленості можна ознайомитися на Web-site: www.uni-sport.edu.ua

До заяви додаються: документ про середню освіту з додатком (оригінал, копія); сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2017, 2018 та 2019 роках; класифікаційний квиток чи залікова книжка спортсмена або офіційні документи, що підтверджують спортивні досягнення; медична довідка (форма 086-о); 4 кольорові фотокартки 3х4; копія паспорту; паспорт, військовий квиток або приписне свідоцтво - подаються особисто.

Терміни проходження вступних випробувань:
- з 01 липня до 10 липня 2019 року-за державним замовленням на денну та
заочну форму навчання;
- з 12 по 22 липня 2019 року –за кошти фізичних та\або юридичних осіб на
денну та заочну форму навчання;
- з 21 по 23 серпня 2019 року - додатковий набір за кошти фізичних та/або

юридичних осіб на заочну форму навчання.

Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.

Наша адреса: 03680, м. Київ, вул. Фізкультури, 1, НУФВСУ, корпус №1,3 кафедра спортивних єдиноборств та силових видів спорту.
Тел./факс: 044 287 - 02 - 01

Web-site: www.uni-sport.edu.ua E-mail: pk_nupesu@i.ua

Тел. приймальної комісії: 044 287 - 04 - 91