Відкритий Чемпіонат КЗ КДЮСШ ХТЗ з кікбоксингу ІСКА

НОВИНИ   Всеукраїнські

23 січня 2022 року в приміщені легкоатлетичного манежу КЗ "КДЮСШ ХТЗ ХОР" до Дня Соборності України відбувся відкритий чемпіонат КЗ КДЮСШ ХТЗ з кікбоксингу ІСКА серед юнаків та дітей.

В змаганнях у розділах татамі-стилів прийняли участь 17 команд загальною кількістю 130 юних спортсменів із відомих спортивних шкіл та клубів міста Харкова та області: "КДЮСШ "ХТЗ" ХОС, КЗ "КДЮСШ №13" ХГС, "КДЮСШ №5" ХГС, "КДЮСШ №6" ХГС, ДЮСШ "ХФТИ", Ізюмська ДЮСШ освіта, ГК "КДЮСШ" ХГС, СК "Прайд", СК "Пітбуль", СК "Армада", СК "Бойовий Сокіл", СК "Організм", СК "Авокадо", СК "Булат" міста Красноград Харківської області, СК із Кегичівки Харківської області та інші.

Для багатьох учасників ці змагання стали черговим іспитом перевірити свої здібності, а для основного складу спортсменів стали можливістю потрапити до складу збірної команди Харківської області для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях у 2022 році.

За підсумками змагань перше загальнокомандне місце посіла збірна команда СК "Булат" міста Красноград Харківської області, на другому місці – збірна команда КДЮСШ ХТЗ ХОС, третє місце п'єдесталу поваги посіла збірна команда СК "Пітбуль" міста Харкова.

Найкращий спортсмен Чемпіонату – вихованець СК "Булат" міста Красноград Харківської області Чічун Ростислав 1 місце у розділі пойнт-спаринг та 1 місце у розділі фул-контакт (тренер Сергій Джумайло). Нагородою "за волю до перемоги" нагороджений вихованець СК "Пітбуль" міста Харкова Треус Ростислав (тренер Сергій Ожерельєв).

Активну участь в організації та проведенні змагань взяли директор КДЮСШ "ХТЗ" Леонід Задорожний та заступник директора КДЮСШ "ХТЗ" Артем Гетьманський.